Ogłoszenie na stanowisko / asystent brokera ubezpieczniowego

MJM Brokers Sp. z o.o. –  dynamicznie rozwijająca się spółka o profilu brokera ubezpieczeniowego
zatrudni do pracy w biurze w Warszawie:

Asystent Brokera Ubezpieczeniowego

Miejsce pracy: Warszawa

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Chęć rozwoju w branży ubezpieczeniowej
  • umiejętność obsługi programów pakietu Office, zwłaszcza Excel, Word
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych
  • znajomość języka angielskiego min. poziom B2
  • preferowana osoba w trakcie studiów o profilu prawniczym, ekonomicznym lub finansowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie brokerów ubezpieczeniowych w ich codziennej pracy
  • przygotowywanie raportów oraz analiz ubezpieczeniowych
  • bieżąca współpraca z zakładami ubezpieczeń oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • aktywna współpraca z innymi działami

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie stałe
  • korzystny system wynagrodzeń dodatkowych
  • pozytywną atmosferę pracy zarówno w zespole, jak i w całej organizacji
  • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karnet sportowy
  • cykliczne szkolenia produktowe oraz personalne
  • realne możliwości awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych (brutto).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MJM Brokers Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub/i w innych dokumentach dołączonych do CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez MJM Brokers Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MJM Brokers Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Klimczaka 1. Informujemy także, że podawane przez Pana/Panią dane osobowe w załączanym CV są zbierane dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pan/Pani prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@mjmbrokers.pl

Jeśli chcesz stać się częścią MJM Brokers – aplikuj!

rekrutacja@mjmbrokers.pl

Aplikację można również przesłać korzystając z poniższego formularza:

Wspieramy inteligentnie

Zmiany w Polityce Prywatności

Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Polityka prywatności